Koszyk 0
0,00 zł

O GERRIS.PL

WITAJ W ŚWIECIE GERRIS

SPORT, MODA, PASJA.

Gerris to umiejętne wyważenie między modą i pogonią za trendami, a zamiłowaniem do aktywności fizycznej i czerpania radości z życia. Gerris to niekwestionowana zdolność do wybiegania w przyszłość, obserwacji tendencji w świecie high-fashion oraz selekcji dostępnych na rynku kolekcji. Doceniamy unikatowe, oryginalne projekty, ale też ufamy tradycji - rozwiązaniom eleganckim i ponadczasowym. W naszych salonach stacjonarnych oraz w sklepie online dostępnych jest ponad 150 marek premium - z najwyższej, światowej półki. Doceniamy włoskie wzornictwo i szyk, niemiecką precyzję, japońską zaawansowaną technologię. Moda w Gerris to najwyższa jakość wykonania oraz unikatowy, nowoczesny design, spójne kolekcje, które wpisują się w panujące trendy i tendencje w świecie mody.

NASZA MISJA

Jesteśmy jedną z czołowych platform e-commerce do zakupów markowych ubrań online, chcemy by nasze bogate doświadczenie zaprocentowało zaufaniem ze strony klientów pozostawiając w nich chęć powrotu do nas.

NASZA HISTORIA

Powstanie naszej firmy oficjalnie datuje się na rok 2014 ale uruchomienie działalności poprzedzone było wielomiesięcznymi przygotowaniami. Przez długi czas przed otwarciem zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności konieczne do stworzenia sklepu internetowego na najwyższym profesjonalnym poziomie. Dokładne poznanie zagadnień i oczekiwań ze strony naszych klientów to dla nas motywacja. Wdrożyliśmy najnowocześniejsze systemy do obsługi zamówień dzięki temu zakupy online na naszej stronie jeszcze w żadnym innym sklepie nie były tak wygodne.

NASZE PODEJŚCIE

To co nas wyróżnia: kupując u nas znajdujesz styl, którego nie znajdziesz w innym miejscu. Codziennie poszukujemy nowych produktów, aby zapewnić szeroki wybór naszym Klientom. Gwarantujemy najniższe ceny za najlepszą jakość. Traktujemy to jako naszą obietnice.

NASZA FILOZOFIA

Nasz sklep specjalizuje się w modzie męskiej i damskiej, znajdziesz u nas zarówno markowe produkty światowych projektantów jak i te mniej znane marki ale również specjalnie przez nasz zespół wyselekcjonowane produkty, które mają zapewnić Ci komfort w codziennym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą usługę - i ulepszać ją każdego dnia.

Z dumą obsługujemy klientów z całej Europy. Uważamy, że moda to biznes optymizmu i w tym duchu nadal się rozwijamy. Bezpłatna wysyłka i bezpłatne zwroty, mobilne zakupy i ekscytujące nowe partnerstwa w handlu detalicznym oferują nam dalsze możliwości obsługi większej liczby klientów na wiele sposobów dzięki świeżemu, właściwemu doświadczeniu zakupowemu i inspirującemu stylowi. Nasze zobowiązanie do zadowolonych klientów.


DANE FIRMY:

A-Z INVESTMENTS 

ul. Fryderka Chopina 41 lok.2

20-233 Lublin, Lubelskie Polska

NIP: PL9462655786

REGON: 362937120