-50% od ceny regularnej na cały asortyment w sklepie!


Zasady zwrotów

 

ADRES OBSŁUGI ZWROTÓW:

A-Z INVESTMENTS GERRIS.PL

ul. Fryderyka Chopina 41 lok.2

20-023 Lublin, Polska

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY DLA NIEZALOGOWANCYH - KROK PO KROKU

  • 1) Możesz nas poinformować o zamiarze zwrotu przesyłająć krótką informację na adres email: returns@gerrris.pl
  • 2) Zapakuj przedmiot i odeślij na adres: A-Z INVESTMENTS ul. Fryderyka Chopina 41/2 20-023 Lublin, Polska
  • 3) Środki wypłacimy jak najszybciej, natomiast nie później niż w terminie 14 dni od momentu przesłania oświadcznia lub wcześniejszego dostarczenia towaru do naszego magazynu. 

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY DLA ZALOGOWANYCH - KROK PO KROKU

  • 1) Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki "Moje zamówienia".
  • 2) Odszukaj zamówienie, które chcesz zwrócić i wybierz "zwróć"

  • 3) Wypełnij wniosek, możesz wskazać powód zwrotu towaru lub zwrócić towar bez podania przyczyny. Pamiętaj aby wprowadzić Rachunek bankowy, na który mamy wypłacić środki. W przypadku braku wskazania numeru konta, środki zostaną wypłacone na rachunek z którego zostało opłacone zamówienie. 

  • Proces weryfikacyjny zwrotu  trwa zazwyczaj 24 godziny, odczekaj aż status wniosku zmieni z "oczekujący" na "akceptowany"
  • Po zatwierdzeniu Państwa wniosku zostanie wygenerowany unikalny numer zwrotu.Pamiętaj:

Jeżeli jesteś konsumentem to zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) możesz odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie towaru. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Pamiętaj, aby zwracane towary były w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, co oznacza że w celu sprawdzenia charakteru, cech i funkcjonalności towaru powinieneś obchodzić się z towarem i sprawdzić go tylko w takim zakresie, w jakim jest to możliwe w sklepie stacjonarnym (np. Klient powinien jedynie przymierzyć Produkt, lecz nie powinien go użytkować). Możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni na powyżej wskazanych zasadach nie narusza ani w żaden sposób nie ogranicza praw konsumenta wynikających z ustawy o prawach konsumenta.