WIOSENNE WYPRZEDAŻE DO -40% NA CAŁY ASORTMENT.
Koszyk 0
0,00 zł
  • Email: service@gerris.pl

Zasady zwrotów

ZWROT TOWARU

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy online rządzą się swoimi prawami. Nie ma tu możliwości przymierzenia, czy „namacalnego" kontaktu z odzieżą. Dlatego w przypadku każdego zakupionego u nas towaru możesz go przymierzyć i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki. Przed wykonaniem zwrotu należy zapoznać się z listą produktów, które nie są objęte prawem do zwrotu.

 

ADRES OBSŁUGI ZWROTÓW:

A-Z INVESTMENTS GERRIS.PL

ul. Fryderyka Chopina 41 lok.2

20-023 Lublin, Polska

 

 

 

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY DROGĄ ONLINE NA WŁASNY KOSZT

  • 1) Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki "Moje zamówienia".
  • 2) Odszukaj zamówienie, które chcesz zwrócić i wybierz "zwróć"

  • 3) Wypełnij wniosek, wskazując powód zwrotu towaru oraz  rachunek bankowy, na który mamy wypłacić środki.

  • Proces weryfikacyjny zwrotu  trwa zazwyczaj 48 godzin, odczekaj aż status wniosku zmieni z "oczekujący" na "akceptowany"
  • Po zatwierdzeniu Państwa wniosku zostanie wygenerowany unikalny numer zwrotu oraz adres na który należy odesłać przedmiot

Przedmioty wyłączone z prawa do zwrotu:

  • bielizna
  • perfumy
  • kosmetykiPamiętaj:

Jeżeli jesteś konsumentem to zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) możesz odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie towaru. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Pamiętaj, aby zwracane towary były w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, co oznacza że w celu sprawdzenia charakteru, cech i funkcjonalności towaru powinieneś obchodzić się z towarem i sprawdzić go tylko w takim zakresie, w jakim jest to możliwe w sklepie stacjonarnym (np. Klient powinien jedynie przymierzyć Produkt, lecz nie powinien go użytkować). Możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni na powyżej wskazanych zasadach nie narusza ani w żaden sposób nie ogranicza praw konsumenta wynikających z ustawy o prawach konsumenta.