Koszyk 0
0 zł

Sposoby płatności

Sposoby płatności w sklepie online:

KARTA KREDYTOWA

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, zaznacz płatność Dotpay. Następnie, po przekierowaniu na kolejną stronę, wybierz opcję „karta debetowa lub kredytowa”. Przepisz dane z karty (czyli jej numer, datę ważności i kod CCV) oraz zaakceptuj transakcję przyciskiem „zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

PŁATNOŚĆ DOTPAY

Zamówienie możesz opłacić przelewem internetowym. Zaznacz płatność Dotpay, a następnie wybierz opcję: „przelew online”. Następnie po wyborze banku zostaniesz przekierowana na jego stronę. Kwota zakupów zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym. Nie udostępniamy numeru konta do płatności poza Dotpay.

BLIK

Aby zapłacić BLIKIEM, należy zaznaczyć płatność DOTPAY. Po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję „BLIK”. Wpisz kod i zaakceptuj go zgodnie z wytycznymi Twojego banku. Kwota zakupów zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym.

PAYPAL

Wybierz płatność „PayPal” i zaloguj się do swojego konta, które jest połączone z Twoją kartą kredytową lub rachunkiem bankowym. Kwota zakupów zostanie ściągnięta z Twojego konta PayPal.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Jeśli wolisz zapłacić za zamówienie kurierowi podczas odbioru przesyłki, wybierz opcję „Płatność przy odbiorze”.